מה אנחנו אומרים למייקרוסופט על עדכון ווינדוס 10? לא היום!

מייקרוסופט הגזימו, האגרסיביות והעקשנות לגרום לנו לעדכן את מערכת ההפעלה שלנו לווינדוס 10 כבר מזמן הפכו לבלתי נסבלות. יתרה מכך, יעילות ואיכות התוכנה עדיין מוטלות בספק ובלוגרי טכנולוגיה מכנים את גרסת ווינדוס 10 כ Spyware-, תכנת ריגול, ממש ככה.

מסתבר שבתוך הסכם תנאי השימוש, אותו הסכם שאנחנו פשוט עושים בו נקסט, נקסט, נקסט שוכנים סעיפים שמתירים למייקרוסופט גישה לכל המידע שלנו, כולל אנשי קשר, מצלמה, מיקרופון ומה לא…
הגדרות אלה ניתנות לשינוי ולכך יוקדש פוסט נפרד, היום נדבר על איך להפסיק את ההצקות של ווינדוס עשר מלקפוץ בכל פעם שמדליקים את המחשב ובכלל.

על מנת להפסיק את ההודעות שקוראות לנו לעדכן את מערכת ההפעלה שלנו נצטרך להוריד תכנה חופשית ולהתקינה על המחשב שלנו.
התכנה פותחה על ידי חוקר ומפתח נודע בשם סטיב גיבסון והביקורות מהללות, עושה רושם כי היא בטוחה לשימוש (בטח פחות פולשנית מwindows 10) ואינה מתקינה שום תוכנה נוספת. כמו כן, בכל שלב תוכלו להפסיקה ולהוריד את העדכון אם תחשוק נפשכם בכך.

תכנת נטרול ההצקות של ווינדוס, העונה לשם Never10, תעבוד אם הגרסא הנוכחית שאתם מריצים היא לא ארגונית אלא פרטית וכן מסדרה 7, 8 או 8.1.

זהו הלינק להורדת התוכנה וההתקנה שלה היא הדבר הכי פשוט שתעשו היום.

זהו, ככה מנטרלים את ההצקות. אז עד שמיקרוסופט יבינו ש"לא!" פירושו "לא" ועד שהגרסא תהיה יציבה ופחות קריפית נוריד את Never10.

הפוסט תרם לכם? שתפו.
ועד הפעם הבאה… אל תשכחו לנקות את העוגיות שלכם 🙂

win10upgrade

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *